تماس با ما

تلفن: + 86-510-82621388

فکس: + 86-510-82603256

پست الکترونیکی: zhaokunnian@inoco.cn

افزودن: No.58، پارک صنعتی Furong، منطقه توسعه فناوری Xishan، Wuxi، چین

صفحه اصلی > دانش > محتوای
برنامه های فیلتر تمیز کردن خود Feb 26, 2018

فیلتر تمیز کردن یک فیلتر به طور مستقیم از ناخالصی های تصفیه شده می تواند به طور موثر حذف جامدات معلق در آب، کاهش کادت، ذرات، تصفیه آب و کاهش خاك سیستم، باکتری ها و جلبک ها، زنگ زدگی و غیره، به منظور تمیز کردن آب و حفاظت سیستم تجهیزات دیگر کار عادی دقیق تجهیزات.

محدوده استفاده از چنین فیلتر تمیز کننده به طور طبیعی کوچک نخواهد بود؛ اول از همه، در زمینه تولید خودرو، به ویژه خط تولید پوشش محافظ خودرو، و همچنین اتومبیل، موتور سیکلت، تراکتور، تولید موتور سیستم تصفیه آب صبر کن

دوم، فیلتر خود تمیز کردن نیز می تواند در صنایع پتروشیمی نقش داشته باشد. به عنوان مثال، آن را می توان در درمان تصفیه آب درمان کنار درمان استفاده می شود، تک یا چند مدل موازی با درمان اصلی، به جای فیلتر رسانه برای کاهش بار فیلتر، می تواند از آب فراوان، صرفه جویی در هزینه ها اجتناب شود.

علاوه بر این، فولاد، صنایع معدنی و غیره نیز در زمینه استفاده از فیلترهای خود تمیز کردن گنجانده شده است، از یک طرف برای کارخانه مواد خام، فیلترینگ توپ آسیاب ذوب، ماشین نورد، دستگاه ریخته گری مستمر، کوره انفجاری سیستم های تصفیه آب خنک کننده، آب فشار بالا فیلتر پاک کننده زباله سیستم ناخالصی؛ از سوی دیگر، فیلتر اسپری آب چاه را برای اطمینان از اینکه سیستم درست کار می کند، فیلتر کنید.

علاوه بر این، فیلترهای خود تمیز کردن را می توان در سیستم های پیشگیری از تصفیه آب و فاضلاب استفاده کرد تا بتواند کارایی عملیاتی سیستم را بهبود بخشد. فیلترهای خود تمیز کردن می تواند به طور موثر ناخالصی ها را حذف کند، بلوک افقی را به دلیل ناخالصی های مسدود، سایش و پاره شدن کاهش می دهد، در نتیجه عمر تجهیزات را افزایش می دهد. http://www.inocofiltration.com