تماس با ما

تلفن: + 86-510-82621388

فکس: + 86-510-82603256

پست الکترونیکی: zhaokunnian@inoco.cn

افزودن: No.58، پارک صنعتی Furong، منطقه توسعه فناوری Xishan، Wuxi، چین

صفحه اصلی > دانش > محتوای
مزیت فیلتر کیسه ای Dec 26, 2017

فیلتر کیسه ای سیستم تصفیه معمولی است، یک سبد فیلتر استیل ضد زنگ وجود دارد که از کیسه فیلتر در داخل محفظه فیلتر پشتیبانی می کند. همچنین هنگامی که جریان مایعات در امتداد نازل ورودی، کیسه فیلتر عبور می کند و سپس از خروجی جریان می یابد، در طول این فرایند، ناخالصی ها در مایع در کیسه فیلتر به طور موثر به دام افتاده و به هدف فیلتراسیون برسند. در مورد انباشت خاک، فقط کیسه فیلتر را تغییر دهید، دوباره می توانید دوباره استفاده کنید.

فیلتر کیسه با استفاده از منطقه فیلتر بزرگ، ظرفیت جریان بزرگ، حجم کوچک و ظرفیت مقدار زیادی از لجن است.

علاوه بر این، با توجه به اصل کار و ساختار فیلتر کیسه، مناسب است که کیسه فیلتر را تغییر دهید، و ماشین فیلتر بدون تمیز کردن برای صرفه جویی در وقت است. علاوه بر این، میزان نشت کیسه فیلتر کوچک است، بنابراین کیفیت فیلتر به طور موثر تضمین شده است.

فیلتر کیسه را می توان تحت فشار بالا، فشار دیفرانسیل کوچک، هزینه عملیات کم، اثر واضح از صرفه جویی در انرژی است.

دقت فیلتر در روزهای اخیر می تواند به 0.5 میکرون برسد، بنابراین می توان آن را به طور گسترده ای، استفاده انعطاف پذیر، روش های مختلف نصب و راه اندازی، که می تواند با فیلتر خود تمیز کردن، فیلتر غشایی و سایر سیستم های فیلتر شده مطابقت داشته باشد متفاوت است.

تا کنون، فیلترهای کیسه در صنایع شیمیایی نفت، پوشش، پوشش رزین، جوهر چاپی، مواد غذایی و نوشیدنی، الکترونیک، دارو، پردازش فلز، صنایع صنعتی و دیگر زمینه های تصفیه آب استفاده شده است. http://www.inocofiltration.com/