تماس با ما

تلفن: + 86-510-82621388

فکس: + 86-510-82603256

پست الکترونیکی: zhaokunnian@inoco.cn

افزودن: No.58، پارک صنعتی Furong، منطقه توسعه فناوری Xishan، Wuxi، چین

صفحه اصلی > دانش > محتوای
فیلتر Backwash برای بهبود اثر Jan 16, 2018

با کمبود منابع آب و آلودگی به طور فزاینده آلودگی آب، مردم به طور فزاینده خواستار محیط زیست و کیفیت زندگی خود می شوند و تصفیه خانه و فاضلاب به تدریج تبدیل به بخش مهمی از تولید صنعتی و زندگی ساکنان می شود. از زمان راه اندازی فیلتر شستشوی عقب، ما می توانیم مشکل تصفیه فاضلاب و استفاده مجدد از آن را برای رسیدن به مزایای اقتصادی و اجتماعی خوب حل کنیم.

فیلتر فاضلاب موجود به طور کامل به فشار فیلتراسیون برای تأمین انرژی خود تمیز، بدون نیاز به توقف در فرآیند تمیز کردن فیلترهای فیلتر، ساخت دستگاه کوچکتر و دقت قابل تنظیم، که مناسب برای ویسکوزیته کم مایعات جامد فیلتر مواد جامد، تکیه می کنند، در مواد متالورژیکی، شیمیایی، کاغذ، تامین آب شهری و دیگر زمینه ها به طور گسترده ای استفاده می شود.

به عنوان یک فیلتر کاملا اتوماتیک با فیلتراسیون دقیق، کارآیی پشت واشر، عملکرد قابل اعتماد، تعمیر و نگهداری ساده و عمر طولانی، فیلتر شستشو می تواند به عنوان یک فیلتر بای پس یا یک فیلتر اصلی در استفاده مورد استفاده قرار گیرد. مایع از ورودی به خط لوله، از طریق شیر سوپاپ به سر فیلتر، مایع فیلتر شده از جریان خروجی خروجی.

هنگام رسیدن به یک فشار یا زمان خاص، سیستم فیلتر backwash به طور خودکار به حالت برگشت حالت شستشو می رود؛ در عین حال کنترل کننده دو طرفه سوپاپ شستشوی سه طرفه را جهت تغییر جهت جریان، لوله های فاضلاب را روشن می کند، فاضلاب را از تخلیه تخلیه می کند، درمان موثر فاضلاب را کامل کنید.

در حقیقت، ساختار فیلتر شستشو بهبود یافته است، که عمدتا به عنوان اتصال فیلتر و بهبود ساختار خروجی و پیشرفت قرار دادن سر صفحه فیلتر ظاهر می شود. به طور خاص، دو عنصر فیلتر در فیلتر شستشوی عقب به صورت موازی متصل می شوند و قسمت های دو عنصر فیلتر برای اندازه گیری آسان یکسان هستند.

فیلتر خروجی فیلتر فیلتر شستشو و دو واحد پشتیبانی چپ و راست متصل به اطمینان از اینکه تمام مایع در خروجی از خروجی. علاوه بر سر فیلتر از عمودی قرار گرفته به جای افقی، بنابراین شما می توانید توزیع ناهموار پدیده مایع را اجتناب کنید.http: //www.inocofiltration.com/