تماس با ما

تلفن: + 86-510-82621388

فکس: + 86-510-82603256

پست الکترونیکی: zhaokunnian@inoco.cn

افزودن: No.58، پارک صنعتی Furong، منطقه توسعه فناوری Xishan، Wuxi، چین

صفحه اصلی > دانش > محتوای
فیلتر backflush اتوماتیک با توانایی بالایی از درمان آلودگی Dec 25, 2017

فلاش خودکار اتوماتیک فیلتر مخصوص با اثر تصفیه خوب است، به خصوص برای فیلتراسیون طبیعی رنگدانه. در فرایند تولید، توده ای از فاضلاب تولید می شود که حاوی بسیاری از مواد معدنی و رنگدانه است. ارگانها به طور عمده شامل رنگدانه های درشت، اسید لاکتیک، سلولز، همی سلولز و دیگران هستند. اگر آن را درمان نکنید و اثرات بدی بر محیط زیست داشته باشید، بنابراین فیلتر واکنش دهنده برای تصفیه ناخالصی های فاضلاب مهم است.

backwash filters.jpg

فیلتر بازگشتی به طور مستقیم می تواند ناخالصی های موجود در آب را از بین ببرد، به عنوان مثال، ناخالصی در فاضلاب در تولید رنگدانه طبیعی، مانند مواد جامد معلق، ذرات و غیره، که عملکرد را برای تصفیه آب، کاهش سیستم خاک، باکتری ها و جلبک ها، خوردگی و غیره به منظور پاکسازی کیفیت آب و عملکرد سیستم حفاظت.

همانطور که برای فیلتر اتوماتیک پشت با استفاده از چند عنصر فیلتر اتخاذ شده است، به طوری که آن را به منطقه بزرگتر فیلتر، فشار دیفرانسیل کوچکتر رسیدن. در عین حال، آن به راحتی به عنصر فیلتر مونتاژ مجهز است. به خصوص برای سیستم کنترل اتوماتیک، می تواند بر وضعیت واقعی کاربر برای تنظیم پارامترهای سیستم بستگی دارد.

کیفیت آب درمان شده با فیلتر شستشوی واشر می تواند به رسیدن به استانداردهای تخلیه فاضلاب که توسط دولت برای حفاظت از محیط زیست موثر باشد، برسد. علاوه بر این، آب با درمان فیلتر، که می تواند مورد استفاده مجدد و بازیافت قرار گیرد، مورد استفاده قرار می گیرد تا منبع آب را به طور موثر ذخیره کند.

به نظر میرسد که فیلترهای backwash اتوماتیک از فشار دیفرانسیل به خود کار و خود تمیز کردن بدون زمان پایین با سرعت بالا و فشار کم دیفرانسیل کوچک و بدون دستی کیک فیلتر استفاده می کنند. بنابراین پس از فیلتر فیلتر backflush رنگ زرد طبیعی در فاضلاب به طور موثر حل شده است، این فیلتر دارای توانایی قوی از آلودگی، و به طور گسترده ای در صنعت و enterprise استفاده می شود. http://www.inocofiltration.com/