تماس با ما

تلفن: + 86-510-82621388

فکس: + 86-510-82603256

پست الکترونیکی: zhaokunnian@inoco.cn

افزودن: No.58، پارک صنعتی Furong، منطقه توسعه فناوری Xishan، Wuxi، چین

سیستم تصفیه آب اتوماتیک

سیستم تصفیه آب اتوماتیک

1. سیستم های تصفیه آب اتوماتیک معرفی فیلترهای اتوماتیک اتوماتیک مناسب برای فیلترهای با خط 1 '' 36 '' برای انتخاب، با مزایای استفاده از جریان مداوم جریان سیال، تعمیر و نگهداری ساده ایمنی، فیلتر خود تصفیه سری XF به طور گسترده در همه استفاده می شود صنعت منطقه.XF-X05 خود ...

پرس و جو

  • جزئیات محصول

1. سیستم های تصفیه آب اتوماتیک مقدمه

فیلترهای خودکار اتوماتیک مناسب برای فیلترهای با خط 1 '' 36 '' برای انتخاب، با مزایای استفاده از جریان مداوم جریان سیال، تعمیر و نگهداری ساده ایمنی، فیلتر خود تصفیه سری XF به طور گسترده ای در تمام منطقه صنعت استفاده می شود.XF-X05 خود تمیز کردن فیلتر برس با عملکرد فیلتراسیون بالا در شرایط فیلتر کردن جامدات رسوب شده، جریان مایع در طرف و خارج از طرف است که کارآمدتر در فرایند فیلتراسیون است.

image001


مزایای ما 2.Our

a روشهای تست فیزیکی / شیمیایی: مطابق با الزامات طراحی محصول و فرآیند، ارائه داده های آزمایش قابل اطمینان است.

ب زمان تحویل کوتاه: اگر بیش از 10 مجموعه، 50 روز باشد. ما همچنین برخی از فیلترهای خود تمیز کردن برس استاندارد استاندارد را به شما پیشنهاد می کنیم اگر شما نیاز به 3-5 عدد دارید، به زودی می توانید تحویل دهید.

ج بسته بندی ایمن: مقاله چوبی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعمیر مسکن فیلتر ضد زنگ فولاد ما، در نهایت در صادرات چوبی صادرات بسته بندی، علامت حمل و نقل خارج از مورد تعیین می شود برای نشان دادن اطلاعات حمل و نقل کالا گیرنده.

د بهترین خدمات پس از فروش: بیش از 60٪ محصولات به آسیای جنوب شرقی، شرق میانه و اروپا فروخته می شود و تمام محصولات توسط مشتریان داخلی و خارجی اعتماد دارند.


خدمات 3.Our

Ø ارائه طرح فنی و راه حل؛

Ø راهنمایی های جدید ساخت کارخانه؛

Ø طراحی و ساخت تجهیزات غیر استاندارد؛

Ø آموزش حرفه ای فنی و راهنمایی در سایت با توجه به قرارداد؛

Ø تامین لوازم جانبی در هر زمان.

Ø مشاوره تلفنی و خدمات؛

Ø سایر خدمات فنی ویژه با توجه به نیاز مشتری.

image003


Hot Tags: سیستم تصفیه آب اتوماتیک، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت
  • پرس و جو